06 Грудня 2019 р.

Проведено свято добра та милосердя «Крок назустріч»

03 Грудня 2019 р.

Навчаймося добра, як вчаться мові діти –

Щоб потім все життя творити скрізь святе,

Плекаймо крізь роки ці милосердя квіти

Тримаймо їх в серцях, як сонце золоте.

Могилів – Подільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  3 грудня 2019 року проведено свято добра та  милосердя «Крок назустріч» приурочений до Міжнародного дня інвалідів. Учасниками заходу стали 50 дітей та молодих людей з району.

На святковий захід завітали  заступник голови районної державної адміністрації Михайло Гоцуляк, помічник-консультант народного депутата України Геннадія Вацака Тетяна Фоменко, завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей, сім’ї та молоді РДА Андрій Собольський, заступник начальника Управління соціального захисту населення Лариса Кужелівська, головний спеціаліст відділу освіти РДА Тетяна Горгулько, фахівець з профорієнтації  Могилів – Подільської філії Вінницького обласного центру Світлана Ротар та голова громадської організації «Погляд у майбутнє» Оксана Константинюк.

Святкову атмосферу в залі створили творча майстерня «Бусіни-ба-бусіни», майстрині аквагриму Христина Кричун та Ліліана Арсенюк, а також фотограф Марина Арнаут.

З побажанням здоров’я, родинного затишку, відчуття тепла від тих, хто покликані працювати з людьми, віри в себе до присутніх звернувся заступник голови районної державної адміністрації Гоцуляк Михайло,  Фоменко Тетяна також висловила найтепліші слова підтримки та вдячності батькам дітей з особливими потребами, на долю яких випали нелегкі випробування, зазначивши, що вони є взірцем стійкості, мужності і незламності духу.

«Кожна наша зустріч – це чудова нагода поспілкуватися, цікаво провести час, познайомитися з творчістю своїх ровесників.  Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому та крокуйте вперед… » - саме з такими словами звернулась до учасників свята директор  Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Антонюк Світлана.

Дійсно незабутні враження залишились у всіх присутніх від казкової програми  Центру святкових подій «5 зірок» та незабутніх дослідів від «Шаленої лабораторії».

Від районної державної адміністрації всіх учасників було відзначено грамотами та пам’ятними подарунками. Кожна дитина отримала солодощі від народного депутата Геннадія Вацака. А окремі номінації відзначили соціальні партнери. Дитяча крамничка «Ма-ма-та-то», підприємець Богородіченко Олександр, відзначили іграшками найменших учасників Фестивалю.

Саме проведення таких заходів відкриває двері до суспільства багатьом хлопчикам та дівчаткам з різними функціональними обмеженнями і дає змогу повірити у свої сили, знайти друзів, відшукати шляхи до самовираження у цьому світі.

Тільки поєднавши зусилля багатьох дорослих людей, талановита молодь з особливими потребами зможе повірити у себе і знайти у собі сили для нових досягнень.

Педагог соціальний

Могилів – Подільського РЦ СССДМ