19 Листопада 2019 р.

Проведено профілактичний рейд "Неблагополучна сім'я"

08 Листопада 2019 р.

6 листопада 2019 року педагогом соціальним відділу соціальної роботи Могилів – Подільського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Оксаною Мельник, психологом Мобільної бригади соціально – психологічної допомоги Оленою Полонською,  дільничним офіцером поліції Василем Сидораком, завідувачем сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей, сім’ї та молоді районної державної адміністрації Андрієм Собольським, дільничним офіцером поліції Миколою Пшеничним проведено профілактичний рейд «Неблагополучна сім’я» в с. Серебрія, с. Юрківці, с. Яришів.

За результатам рейдового заходу складені акти обстеження умов проживання дітей, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди щодо попередження насилля в родині та відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.

Крім того, з окремими батьками проведено роз’яснювально-профілактичні бесіди про недопущення вживання спиртних напоїв, неналежне виховання та догляд за дітьми, створення їм відповідних санітарно-гігієнічних умов проживання.

Могилів – Подільський

РЦСССДМ