06 Грудня 2019 р.

Проведено інформаційний захід в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

29 Листопада 2019 р.

В рамках проведення  Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»  29 листопада 2019 року на базі Могилів – Подільської  міськрайонної  філії  Вінницького обласного центру зайнятості працівниками Могилів – Подільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Мобільною бригадою соціально – психологічної допомоги,   яка діє в рамках проекту "Комплексний підхід до вирішення проблем насильства щодо жінок та дівчат в Україні" проведено  інформаційний захід, який спрямований на привернення уваги наших громадян до проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми й жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Учасники заходу отримали інформацію про установи в які можна звернутись за безкоштовною та конфіденційною психологічною  консультацією  та номер «гарячої  лінії».

Могилів – Подільський районний центр

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді