15 Вересня 2019 р.

Профілактичний рейд 09.07

11 Липня 2019 р.

З метою запобігання дитячої бездоглядності, травматизму та нещасних випадків з дітьми під час літніх канікул, проявам насильства в сім’ї щодо дітей 08 - 09 липня 2019 року проведено спільний профілактичний рейд за участю начальника відділу соціальної роботи Могилів – Подільського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Людмили Дишкант, педагога соціального ІІ категорії відділу соціальної роботи Могилів – Подільського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей Алли Кирилюк, дільничного офіцера Могилів – Подільського відділу поліції Сергія Палиги, старшого інспектора ЮПСП Могилів – Подільського відділу поліції Аріани Бессарабець, завідувача сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей, сім’ї та молоді районної державної адміністрації Андрія Собольського. В ході рейду відвідано сім’ї, які проживають в с. Бронниця, с. Григорівка, с. Оленівка, с. Сказинці, та с. Воєвідчинці.
Досвід показує, що від нещасних випадків не застрахована жодна сім’я, особливо в період літа, коли діти мають можливість добратися до потенційно небезпечних місць, перебувають без нагляду дорослих, знаходяться на водоймах або ж дорослі відпочивають біля річки, вживаючи алкоголь, тощо.
Спеціалісти відповідних служб піклуються про те, щоб канікули були не тільки цікавими, але й безпечними. Тому в ході відвідувань звернули увагу на найважливіші теми, які актуальні в цю пору, а саме обов’язкове дотримання правил дорожнього руху, безпечну поведінку на воді та водних об’єктах, поводження з вибухонебезпечними предметами, безпеку в побуті, безпечне поводження з газом, вогнем, електрикою, поведінку у разі, якщо залишився сам вдома або на вулиці, правила поведінки в громадських місцях, дотримання режиму дня та особистої гігієни
Батькам наголошувалось про їх відповідальність за життя та здоров’я дітей, дітям – про адміністративну та кримінальну відповідальність за вчинення злочинів та правопорушень.
Пам’ятаймо, що життя – це безцінний дар і його потрібно берегти.
Бажаємо всім батькам і дітям щасливих, а головне безпечних літніх канікул!

Могилів – Подільський районний центр

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Служба у справах дітей, сім’ї та молоді райдержадміністрації