16 Липня 2019 р.

Профілактична робота з учнівською молоддю

12 Квітня 2019 р.

Ризикована і протиправна поведінка дітей та підлітків – проблема, з якою стикалися в усі часи всі суспільства.

З досвіду відомо: краще попередити розвиток певної проблеми, ніж мати справу із її наслідками.

У профілактиці ризикованої та протиправної поведінки важливу роль відіграє просвітницько-профілактична діяльність, що спрямована саме на попередження негативних явищ через формування у дітей та підлітків знань, умінь та навичок, які сприяють відповідальній, адаптивній, безпечній поведінці.

Саме з тому, 10 квітня 2019 року, Могилів – Подільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із ВП ГУНП у Вінницькій області та службою у справах сім’ї, дітей та молоді Могилів – Подільської РДА відвідано Серебрійський навчально-реабілітаційний центр. В центрі навчаються різні діти, в тому числі і діти "групи ризику", ті, які схильні до правопорушень, часто залишаються без належної уваги батьків, які не вміють або які не бажають підкорятися загальноприйнятим нормам і правилам. Саме з такими дітьми була проведена індивідуальна профілактична робота. Основна увага була акцентована на актуальних темах: основах адміністративного і кримінального законодавства, з якого віку настає відповідальність. Йшла мова і про покарання за вчинення протиправних діянь. Окрему увагу приділили неприпустимості куріння і розпивання спиртних напоїв, вчинення хуліганських дій, дрібних крадіжок тощо.

Мета такої роботи – застерегти підростаюче покоління від необдуманих вчинків та правопорушень.

Могилів – Подільський РЦСССДМ