22 Квітня 2021 р.

Продовжуються роботи по благоустрою у територіальних громадах району

07 Квітня 2021 р.

Відповідно до рішення виконкому Мурованокуриловецької селищної ради  “Про проведення робіт з благоустрою та Дня довкілля на території Мурованокуриловецької територіальної громади” зобов’язано всіх керівників установ і організацій (незалежно від форм власності) та мешканців сіл привести в належний санітарний стан закріплені та прилеглі до них території, а також очистити від сміття узбіччя  автомобільних доріг, упорядкувати колодязі громадського користування.

Староста Віталій Латюк разом працівниками сільського клубу,  жителями села Роздолівка попрацювали біля сільського меморіалу “Загиблим воїнам”, впорядкували клумби, провели вирубку та обрізку старих дерев, чагарників.Внаслідок дружної клопіткої роботи  з наведення чистоти було ліквідовано несанкціоновані сміттєзвалища, упорядковано дитячий та спортивний майданчики. При в’їзді в село висаджено близько 50 ялинок, прибрано прилеглу територію закладів культури, торгівлі, біля церки Покрови Пресвятої Богородиці.

За сприяння та фінансування депутата селищної ради, голови ФГ “Олімп” Людмили Огірчук в селі Роздолівка проводяться роботи по встановленню вуличного освітлення 7-ми вулиць.

У селі Петримани ТОВ “Агрофірма Рубанський”  виготовила нову каркасну автобусну зупинку, яку встановили працівники агроформування та висадили декоративні кущі та низькорослі квіти на клумбі біля автовокзалу по вулиці Соборна на загальну суму майже 15 тис.грн.

У Ямпільській міській територіальній громаді жителі села Ратуш впорядкували території біля школи і ФАПу, паркову зону біля сільського клубу.

Цекинівський старостинський округ долучився до щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів Ямпільської міської територіальної громади.

Мешканцями села була проведена вирубка чагарників проїзної частини та узбіччя дороги до села, впорядковано паркову зону, території біля пам’ятників та меморіальних комплексів, адмінприміщення старостинського округу, клубу та  автобусної зупинки.

Новини з територіальних громад району