19 Вересня 2018 р.

Про підготовку до масового відпочинку на водних об`єктах у літній період

11 Травня2018

10 травня 2018 року під головуванням голови районної державної адміністрації Китасюка О.І. проведено  засідання районної комісії з питань техногенно-  екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядку денному розглянуто питання « Про підготовку до масового відпочинку на водних об’єктах у літній період 2018 року на території  Могилів-Подільського району.

Вирішили:

-  На підставі Наказу МВС України   N 301 від 10.04.2017 року, «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України» перелік водних об’єктів  згідно додатку затвердити, як перелік можливих місць масового відпочинку та вилову риби.

Зобов’язати селищного та сільських голів спільно із власниками водних об’єктів  визначити місця для купання, провести відповідними фахівцями обстеження та очищення дна акваторії, облаштувати інформаційними плакатами місця для купання, в небезпечних місцях водних об’єктів встановити заборонюючі таблички. А також виконати інші вимоги до місць відпочинку викладені у даному Наказі. Після проведення цих заходів оформити паспорт на відкриття і функціонування пляжу.

Сектор цивільного захисту населення Могилів-Подільської РДА