06 Грудня 2019 р.

Привітання першого заступника голови РДА С.В.Григоренка з нагоди Дня працівників сільського господарства

15 Листопада 2019 р.

Щиро вітаю працівників сільського господарства Могилів-Подільщини із професійним святом!

Ви докладаєте великих зусиль для розвитку сільського господарства України. Завдяки вашому працелюбству та наполегливості живе і процвітає наш район, розвивається сільське господарство, яке є вагомою складовою економіки держави.
У цей день висловлюю вам, трударі, велику подяку за вагомий внесок на благо Батьківщини, за те, що кожного дня важко працюєте не покладаючи рук, розвиваєте наш край як на рівні України, так і поза її межами.
Вірю, що спільна мета приведе нас до гідних результатів на світовій арені!

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України. Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті і достатку!

З повагою

перший заступник голови райдержадміністрації                    Сергій Григоренко