Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
19 Травня 2019 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Привітання голови районної державної адміністрації О.І. Китасюка з Днем захисника України

12 Жовтня 2018 р.

 

Шановні земляки, відважні сини українського народу!

    Вітаю вас зі святом мужності і патріотизму - Днем захисника України! Ця пам’ятна дата об’єднала три величні свята – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та запроваджене державне свято – День захисника України.

     Поєднання цих свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України, давньої історичної традиції, є уособленням мужності і героїзму оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.

     Цей день поєднує справжніх патріотів - чесних, сильних і мужніх, готових взяти на себе відповідальність не тільки за власну родину, але і за свою справу, за свою Батьківщину. В цей день ми вшановуємо пам'ять братів, батьків, дідів і прадідів, які відстоювали свободу і незалежність нашої держави зі зброєю в руках. Цього дня також віддаємо шану героям Революції гідності та низько вклоняємось перед захисниками України, які виконували та продовжують виконувати свій військовий обов’язок в зоні проведення АТО. Цього дня ми із сумом в серці згадуємо тих патріотів, які віддали своє життя за свою неньку Україну.

      І наше завдання сьогодні - множити силу і могутність нашої Батьківщини і робити все можливе для збереження її цілісності, суверенності, недоторканості та подальшого соціально-економічного розвитку. Виконуючи свою роботу сумлінно, кожний може внести свій внесок у благородну справу зміцнення добробуту і стабільності України.

    Саме Пресвята Богородиця завжди вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І тому сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

     З нагоди світлого свята щиро вітаю усіх захисників нашої славної країни, сердечно бажаю щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь Вітчизні. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

 

                        З повагою,

      голова районної

      державної адміністрації      Олег Китасюк


Державні інформаційні ресурси