19 Травня 2019 р.

Привітання голови районної державної адміністрації О.І. Китасюка з Днем українського добровольця

14 Березня 2019 р.

Дорогі земляки! Шановні бійці добровольчих батальйонів!

14 березня відповідно до Постанови Верховної Ради України №1822-VIII від 17 січня 2017 року в Україні вже третій рік поспіль відзначається День українського добровольця.

Подвиг учасників добровольчих формувань є символом мужності та героїзму людей, які стали на захист України, її незалежності, суверенітету і територіальної цілісності.

Саме ви, ризикуючи здоров’ям та життям, пройшли пекло найтяжчих бойових операцій: Широкине, Іловайськ, Мар’їнка, Донецький аеропорт… Завдяки вам вдалося зупинити розростання російської військової агресії в зоні АТО, та не допустити кровопролиття по всій українській землі.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих героїв-добровольців, яким не судилося повернутися до рідних домівок.

Глибока вдячність всім жителям району, хто ніс і несе військову службу в східних регіонах України, захищаючи українську землю, до останньої краплі крові.

Ваша стійкість, витримка та самовіддане служіння українському народу гідне для наслідування прийдешніми поколіннями.

Бажаємо Вам, шановні добровольці, мирного неба, міцного здоров’я, сімейного затишку, злагоди та благополуччя.

Слава Україні!

Слава Українським Добровольцям!