19 Січня 2022 р.

Привітання голови районної державної адміністрації Юрія Яцука з Різдвом Христовим християн західного обряду

24 Грудня 2021 р.

Щиро вітаю усіх християн, що святкують за Григоріанським календарем, зі світлим святом Різдва Христового!

Різдво Христове – це одне із найважливіших свят для християн усього світу.

Різдво – це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Нехай цьогорічне свято стане початком нової щасливої дороги в новий щасливий рік.

Щиро зичу Вам щастя, добра і злагоди. Нехай Господь береже кожну родину, множить радість та добро, а прийдешні свята принесуть усім Божі та земні щедроти! Нехай дорогу у майбутнє осяває яскрава Різдвяна Зірка!

Хай у Різдвяну ніч зійде до Вашої оселі та Ваших близьких Господнє благословення, додасть сил, наснаги та наповнить Ваші серця і душі Різдвяною благодаттю!

Світла Вам і радості! Благодатного веселого Різдва!

З повагою,

голова Могилів-Подільської районної державної адміністрації                                      Юрій ЯЦУК