19 Січня 2022 р.

Привітання голови районної державної адміністрації Юрія Яцука з Новим роком і Різдвом Христовим

31 Грудня 2021 р.

Шановні жителі Могилів-Подільщини!

Щиро вітаю Вас і ваші родини зі світлими, радісними святами, які об’єднують у собі й наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим роком і Різдвом Христовим.

Ці свята знаменують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також народження нового часу, нових надій і сподівань.

Нехай наступний рік буде для Вас вдалим і плідним, роком нових можливостей і досягнень, наповнений яскравими подіями і добрими справами!

Нехай в Новому році Вас незмінно супроводжує успішність в тій важливій справі, якою Ви займаєтесь! Нехай Ваші починання завжди супроводжує творче натхнення і творча ініціатива, а Ваша енергія служить запорукою успішного виконання намічених планів.

Щиро бажаю Вам благополуччя і стабільності, невичерпної енергії, оптимізму, впевненості в своїх силах, виконання всього задуманого. Нехай в усьому супроводжує удача й успіх! Доброго здоров’я Вам і Вашим близьким, сімейного щастя і тепла рідних людей!

З повагою,

голова Могилів-Подільської районної державної адміністрації                                  Юрій ЯЦУК