30 Вересня 2020 р.

Привітання голови райдержадміністрації Михайла Гоцуляка з Днем вишиванки

21 Травня 2020 р.

Шановні жителі Могилів-Подільщини!

Сердечно вітаю усіх зі святом – Днем вишиванки!

Вишиванка – це символ наших автентичних традицій та розмаїтої культури, зв’язок багатьох поколінь, який не переривається віками.

Історія української вишиванки налічує близько тисячі років. Традиція її носіння ріднить її з традиціями інших слов'янських народів, до національних костюмів яких також входять вишиті сорочки з орнаментом.

Така традиція об’єднує наші сім’ї, родини, є живим ланцюгом між поколіннями, джерелом невмирущості та самобутності.

Переконаний, що вишиванка й надалі залишатиметься нашим оберегом та символом щасливого майбутнього для України.

Тож давайте разом докладемо всіх зусиль для збереження мудрості і сили тисячолітніх традицій, які дають нам натхнення до праці та укріплення української ідентичності заради процвітання нашої держави, нашого краю!

З повагою,

Голова районної державної адміністрації                                     Михайло Гоцуляк