01 Жовтня 2020 р.

Привітання голови райдержадміністрації Михайла Гоцуляка з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

12 Вересня 2020 р.

Шановні працівники нафтогазових підприємств України!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Це свято людей, які присвятили себе нелегкій, але важливій справі – розбудові енергетичної системи держави, без стабільної роботи якої неможливо уявити благополучне життя країни.

Сьогодні Ви зміцнюєте нашу енергетичну незалежність і цим укріплюєте авторитет держави в очах міжнародної спільноти! Вам ми завдячуємо теплом у наших оселях, від вас залежить стабільна робота й енергетична безпека нашого краю.

Висловлюю щиру вдячність всім працівникам Могилів-Подільщини, які щоденно проявляють самовідданість і майстерність, відповідальне ставлення до своєї справи, забезпечуючи надійну роботу складного технологічного комплексу.

Бажаю наснаги, оптимізму, стабільності та нових досягнень. Нехай свято наповнює радістю та гордістю за професійні здобутки, а Ваша відданість своїй справі спрацьовує на благо народу України!

З повагою,

Голова районної державної адміністрації                                 Михайло ГОЦУЛЯК