07 Серпня 2020 р.

Привітання голови райдержадміністрації Михайла Гоцуляка з Днем Конституції України

28 Червня 2020 р.

Шановні жителі Могилів-Подільського району!

Щиро вітаю вас із знаменною датою в житті нашої держави — Днем Конституції України! 28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу. Україна обрала шлях незалежного розвитку, закріпила це в Конституції, підтвердивши своє прагнення стати демократичною, соціальною, правовою державою, одним із основних принципів якої є забезпечення прав та свобод людини і громадянина.

Вірю, що Конституція може згуртувати всі покоління в переконанні, що Батьківщина починається з кожного і від кожного з нас залежить побудова гармонійного суспільства для всебічного розвитку людини. Переконаний, що ніхто не пошкодує заради цього ні сил, ні таланту, ні енергії.

Бажаю, щоб це свято об’єднало нас усіх у бажанні змінити життя на краще, проявляти відповідальність, самовіддано працювати, самореалізовуватись і цим забезпечити справжній розквіт Могилів-Подільщини та усієї України, гідне життя громадян, щасливий завтрашній день наших дітей.

У день свята щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя і достатку, любові, миру, натхненної праці та успіхів задля розбудови стабільної і процвітаючої України.

Голова районної

державної адміністрації                                                                                         Михайло Гоцуляк