22 Липня 2018 р.

Присутність прикордонників на українсько - молдовському рубежі - збільшиться

09 Лютого2018

На території трьох районів Вінницької області – Могилів-Подільського, Ямпільського та Піщанського з метою збільшення щільності охорони кордону  невдовзі буде розгорнуто нові прикордонні підрозділи Могилів-Подільського загону: відділення прикордонної служби «Яруга», «Михайлівка» та «Грабарівка».

Створення нових підрозділів є одним із стратегічних завдань, визначених Концепцією розвитку Державної прикордонної служби України. Окрім цього, у  ході реформування за рахунок скорочення чисельності адміністративного апарату, кількість посадових осіб, які охоронятимуть державний рубіж, буде збільшено.

Варто зазначити, що відкриття нових прикордонних відділень відбудеться протягом 2-3 кварталу поточного року.

Прес-секретар прикордонного загону              Людмила Катеринич