Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
30 Травня 2020 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Прикордонники Могилів-Подільського загону завадили спробі переміщення спирту з території сусідньої Молдови

15 Травня 2019 р.

Знахабнілі «ділки» мали намір «провернути» незаконну оборудку попід вікнами густонаселеного мікрорайону, що в майже центі міста.

Уночі, 14 травня, військовослужбовці відділу «Могилів-Подільський» отримали повідомлення від співробітників оперативного підрозділу Південного регіонального управління Держприкордонслужби про те, що по річці Дністер в сторону Молдови рухається гумовий човен з двома невідомими особами.

Проінформувавши працівників прикордонної поліції Республіки Молдова, охоронці рубежу направили до Дністра прикордонний наряд.

Побачивши вартових, зловмисники «накивали п’ятами», залишивши на березі одяг, взуття та човен, а в ньому - шістнадцять порожніх 25-ти літрових пластикових ємкостей. Таким чином, охоронці кордону завадили правопорушникам дістатися сусіднього берега та, завантажившись там спиртом, повернутися на Україну.

Прикордонники зафіксували даний факт та провели перевірку прилеглої до берега місцевості, а також здійснили спільне патрулювання зі своїми молдовськими колегами.  

З метою встановлення причетних осіб до протиправної діяльності, розпочато пошукові заходи.

 

Прес-секретар прикордонного загону                     Людмила Катеринич


Державні інформаційні ресурси