Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
30 Травня 2020 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Прикордонники Могилів-Подільського загону з початку поточного року виявили понад два десятка автомобілів, що незаконно переміщалися через рубіж. Шість з них - у нинішньому місяці.

15 Травня 2019 р.

3 та 10 травня у міжнародному пункті пропуску для поромного сполучення «Ямпіль-Косеуць» під час здійснення прикордонного контролю вартові виявили дві молдовські автівки:  легковик та вантажівку, ідентифікаційні номера яких не відповідали записам у реєстраційних документах.

8,10,11 та 14 травня на іншій ділянці кордону - у міжнародному пункті пропуску «Могилів-Подільський-Отач» - охоронці рубежів виявили чотири легкових автомобілі  української білоруської та молдовської реєстрації, що незаконно переміщались через державний кордон.

По усіх фактах прикордонники склали відповідні документи та надіслали повідомлення до Могилів-Подільського відділу поліції. Усім власникам автотранспортних засобів винесено постанови про адмінправопорушення за статтею 121-1 КУпАП (Експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах) та накладено штрафи.

                               

 

            Прес-секретар загону                      Л.Катеринич

 

 


Державні інформаційні ресурси