19 Листопада 2019 р.

Президент: Разом з усією Україною ми повернемо не тільки людей, а й наші території

09 Вересня 2019 р.

Україна планує продовжувати процес розведення військ на Донбасі, зокрема населеного пункту Золоте, заявив Президент Володимир Зеленський після зустрічі звільнених громадян України.

«Далі ми наближатимемося до звільнення всіх наших і продовжуватимемо у Мінському процесі розведення військ у два етапи: спочатку Золоте – Петрівське, а потім – розведення по всій території та припинення вогню повною мірою й припинення війни», – сказав Глава держави в Міжнародному аеропорту «Бориспіль».

За словами Володимира Зеленського, після цього буде найскладніший етап – повернення територій.

«Я думаю, разом з вами, разом з усією Україною ми повернемо не тільки людей, а й наші території», – наголосив Президент.

«Гадаю, що на другому етапі ми будемо серйозно працювати і повернемо, звільнимо всіх наших людей», – сказав Президент.

Проте Глава держави наголосив, що поки неможливо говорити про терміни звільнення затриманих кримських татар.