16 Липня 2019 р.

Правовиховна робота з батьками щодо належного виховання дітей

12 Квітня 2019 р.

11 квітня 2019 року завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення ССДСМ Андрій Собольський спільно з старшим інспектором ювенальної превенції ВП ГУНП В’ячеславом Вербським, дільничним офіцером поліції та фахівцями із соціальної роботи РЦ СССДМ здійснили профілактичний рейд в смт.Вендичани та с. Сугаки.

В ході поїздки відвідали сім’ї опікунів та піклувальників, сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах та родини, які перебувають під соціальним супроводом, перевірили торгові точки на предмет реалізації неповнолітнім тютюнових та алкогольних виробів.

Цього разу обстеженням охоплено 6 родин, де виховується 21 дитина.

В рамках правовиховної роботи з батьками проведено профілактичні бесіди стосовно неналежного виховання дітей, створення відповідних матеріально-побутових та санітарних умов проживання, недопущення вчинення насильства та порушення прав дітей. Також проведено бесіди з дітьми щодо їх поведінки, зовнішнього вигляду, ведення здорового способу життя. Батьків попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за ухиляння від виконання обов`язків по вихованню дітей та оформлено відповідні протоколи бесід.

Крім того, члени комісії взяли участь в засіданні Опікунської ради Сугаківської сільської ради, під час якої розглянуто питання виконання батьківських обов’язків, належних умов життя, повноцінний розвиток дітей,  сім’ї яких опинились в СЖО.

Служба у справах дітей, сім’ї та молоді райдержадміністрації