24 Березня 2019 р.

Покращення якості надання освітніх послуг - одне із пріорітетних завдань керівництва району

12 Березня 2019 р.

12 березня голова районної державної адміністрації Олег Іванович Китасюк та заступник голови райдержадміністрації Михайло Іванович Гоцуляк відвідали Вендичанську середню загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, гімназію, де з метою надання дітям району освітніх послуг високої якості та формування однієї із опорних шкіл району проводиться, за фінансової підтримки районної державної адміністрації, ремонт шкільного спортзалу. Очільник району Олег Іванович обговорив з керівником навчального закладу Пріян Людмилою Казимирівною та виконавцями робіт основні аспекти та хід виконання ремонтних робіт.

Слід зазначити, що створення опорних шкіл на Могилів-Подільщині – це шлях до рівного доступу всіх дітей до якісної освіти. Опорні школи дають можливість отримати якісну освіту, не переїжджаючи спеціально для цього в місто. Велику роль грає забезпечення учнів підручниками, хороші умови в класі, кваліфіковані вчителі, нові комп'ютери для дітей, зручний та комфортний спортзал для сприяння розвитку фізичної культури учнів. Також важливо, щоб була комфортна температура повітря в приміщенні взимку.

Опорна школа – це не просто заміна однієї таблички на іншу чи зміна назви. Це перехід на новий рівень якості освіти. Учень може без стресу повністю заглибитись у навчальний процес, якщо є все необхідне для навчання.