21 Лютого 2018 р.

Підсумкова нарада директорів центрів соціальних служб для сімї, дітей та молоді та закладів соціального обслуговування Вінницької області

09 Лютого2018

8 лютого директор Могилів – Подільського районного  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Антонюк взяла участь у   підсумковій  нараді директорів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та закладів соціального обслуговування Вінницької області.

На нараді директор Вінницького обласного ЦСССДМ Олена Стоялова проаналізувала діяльність  центрів в 2017 році та зазначила пріоритетні напрямки роботи   на 2018 рік.

Зокрема основними з них  визначено:

-    Підвищення якості соціальних послуг сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

-  Забезпечення системної роботи щодо надання фахової психологічної підтримки вразливим категоріям населення .

- Впровадження послуги сімейного патронату над дитиною.

Оцінка рівня діяльності Могилів-Подільського  районного центру за підсумками 2017 року визначена високою.

Директор Вінницького обласного ЦСССДМ Олена Стоялова вручила подяку колективу Могилів – Подільського РЦСССДМ  за забезпечення у 2017році   системної соціальної роботи з різними категоріями сімей, дітей та молоді.

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді