Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
17 Серпня 2019 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Патронат - нова соціальна послуга для дітей

11 Лютого 2019 р.

    Патронат над дитиною в Україні є розробкою міжнародної благодійної організації “Партнерство “Кожній дитині”, що підтримана державою та вже успішно запроваджується у різних регіонах України.

    Впровадження нової соціальної послуги для дітей потребує широкої інформаційної підтримки, щоб про неї дізналися якомога більше людей, що в перспективі виявлять бажання стати патронатними вихователями. Саме з метою інформування про послугу патронату над дитиною 07.02.2019 року, педагог соціальний Могилів – Подільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, взяла участь в черговій нараді директорів шкіл району, а також роздала всім присутнім інформаційні матеріали та буклети.

    Патронат – це комплексна послуга, яка передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя у період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

    Унікальність патронату полягає у тому, що він не лише забезпечує потреби дитини, сім’я якої потрапила у складні життєві обставини, але й надає комплексну підтримку самій сім’ї з метою посилення її потенціалу до належного виховання дитини, аби повернути її у сімейне середовище. У результаті дитина не потрапляє до інтернатного закладу, уникає травматичного досвіду, має можливість спілкуватися з батьками.

 

    Могилів – Подільський районний центр

    соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді


Державні інформаційні ресурси