16 Липня 2019 р.

Охоронці кордону зустрічали працівників Пенсійного фонду

15 Травня 2019 р.

Ми

Минулого тижня до Могилів-Подільського прикордонного загону завітали начальники районних управлінь пенсійного фонду ГУ Пенсійного фонду України у Вінницькій області на чолі з начальником Управління Оленою Корчакою.

«Прибувши до Могилева-Подільського на виїзну колегію, ми вирішили познайомитися з життям та діяльністю вартових українсько-молдовського рубежу. Адже ми обслуговуємо чимало військових пенсіонерів, в числі яких і прикордонники. То ж, хотілося на власні очі побачити, як і де ці люди працювали, виконуючи свій військовий обов’язок» - зазначила пані Олена Корчака.

Відвідини військової частини розпочалися з покладання квітів до підніжжя Меморіалу загиблим прикордонникам. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять воїнів, які ціною власного життя захистили мир.

Вартові кордону на гостей чекали: підготували виставку озброєння та засобів охорони кордону та організували показові виступи фахівців кінологічної служби і їх кудлатих вихованців.

Прикордонники запросили своїх гостей і у Кімнату прикордонної героїки, де ознайомили з історією створення прикордонної варти, минулим і сучасним Могилів-Подільського загону.

«Знайомство з прикордонним загоном залишило гарні враження», - ділилися враженнями відвідувачі. – «Ми побачили, чим живуть охоронці кордону, дізналися про завдання, які вони виконують та ще багато чого цікавого. Залишаємо загін з почуттям великої поваги до тих, хто стоїть на передньому краї нашої країни, забезпечуючи мир та спокій».

Прес-секретар загону         Людмила Катеринич