20 Жовтня 2018 р.

Урочистості з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 Березня

07 Березня2018

Сьогодні,  7 березня в актовій залі райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 Березня. Всіх присутніх жінок привітали  голова райдержадміністрації О.Китасюк , голова районної ради  В. Сірант Теплі слова вітання зі святом адресували жінкам районні очільники. Жінка – мати, берегиня, трудівниця, оспівана в піснях та віршах. Перед нею вклоняються, нею захоплюються, її кохають.

Багато теплих і ніжних слів лунало на адресу жінок. Слова захоплення, глибокої вдячності та шани були адресовані працівникам органів місцевого самоврядування, бюджетних установ, а також громадським активісткам, підприємцям, багатодітним матерям.

Під час урочистої частини заходу відбулася церемонія нагородження кращих жінок району.  За плідну трудову діяльність, професійні знання, практичний досвід роботи їх було відзначено почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, грошовими нагородами, квітами.

Чудовим подарунком для всіх жінок району  став святковий концерт . Зал з вдячністю та щирими оплесками вітав керівників району, гостей та митців сцени.