28 Жовтня 2020 р.

Об'єднання зусиль для допомоги дітям та сім'ям

09 Жовтня 2020 р.

Все актуальніше стає співпраця державних структур з громадськими організаціями, адже підхід до подолання соціальних проблем вимагає комплексного підходу та різнобічного світогляду. Саме тому, 08 жовтня 2020 року, директором Могилів – Подільського районного центру соціальних служб, Світланою Антонюк, було підписано договір про співпрацю з Благодійною організацією Міжнародний благодійний фонд “Хороші люди” (директорка Іванна Бедь), з метою об’єднання зусиль для допомоги дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, дітям, що перебувають в інтернат них закладах та сім’ям з дітьми які знаходяться в складних життєвих обставинах.

Психолог Центру, Олена Полонська, спільно з волонтерами Фонду, Ярослава Баштова і Владислав Мікула, здійснили перший виїзд в сім’ї, які перебувають на обліку Центру для знайомства та налагодження відносин з дітьми, що найбільше потребують підтримки.

Обговорили спільний план дій з кожною сім’єю. Та маємо чітке переконання в тому, що тільки спільними зусиллями можна допомогти дітям та сім’ям у вирішенні їх життєвих ситуацій.

Могилів – Подільський районний

центр соціальних служб