14 Листопада 2018 р.

Не будь байдужим до старшого покоління

02 Листопада 2018 р.

Під таким гаслом днями пройшло чергове виїзне засідання районної організації ветеранів , в якому взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Гоцуляк М.І. .

Головна мета цього зібрання було ознайомлення з досвідом роботи первинної ветеранської організації с.Серебрія відповідно Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантій їх захисту» та обговорення Програми районної ради ветеранів « Не будь байдужим до старшого покоління».

Розпочав засідання голова районної організації ветеранів України Петро Кубаль, який озвучив мету та порядок роботи. Після нього виступив сільський голова Олег Будяк, який щиро привітав голів первинних ветеранських організацій  району та  проінформував про свою роботу, спрямовану на покращення благоустрою та соціально-економічного розвитку громади.

Затим слово мав голова Серебрійської організації Будяк Г.Д, який поділився досвідом тривалої, систематичної роботи, спрямованої на соціальний захист ветеранів війни та праці, збереження їх здоров'я. Особливу увагу звернув на збереженні традицій села, співпраці організації з сільською радою, депутатами, навчальними закладами тощо.

По завершенню перед присутніми виступив заступник голови районної державної адміністрації Гоцуляк М.І., який постарався донести до присутніх інформацію щодо надання тих послуг, які надають різні районні служби, державної політики стосовно людей похилого віку, а також висловив побажання на подальшу співпрацю районної влади з ветеранськими організаціями.

Також, незабутні враження  в учасників зібрання залишились після екскурсії до оборонно-фортифікаційної споруди в системі укріп району «Мінна група Серебрія № 86».