17 Грудня 2018 р.

Нарада комунального некомерційного підприємства "Могилів-Подільський районний медичний центр ПМСД»

05 Грудня 2018 р.

За участю адміністрації районного медичного центру  та  завідувачів амбулаторій загальної практики сімейної медицини   04 грудня 2018 року на базі амбулаторії загальної практики сімейної медицини    приписної дільниці  відбулась  оперативна нарада.

Головний лікар Цибульчак Є.А. довела присутнім про стан виконання Урядової програми «Доступні ліки»: станом на 30.11.2018 року сімейними лікарями  районного медичного центру для хворих району виписано 22 867 рецептів  та сума відшкодування склала 1млн. 007 тис.012 грн. Наголошено на необхідності продовжувати проведення роз’яснювальної роботи  з населенням щодо Урядової програми.

У світлі реформування первинної ланки надання медичної допомоги та переходу на нову модель фінансування дуже важливим  залишається питання  успішного проведення кампанії  з вибору  сімейного лікаря та підписання  Декларації про вибір лікаря з надання  первинної медичної допомоги. На даний час з лікарями районного медичного центру оформлено 21 306 декларацій. Головний лікар вкотре підкреслила необхідність покращення роботи, тому що від цього  залежить якість надання первинної медичної допомоги населенню району та майбутнє районного медичного центру.

Присутнім повідомлено, що на виконання мети регіонального субпроекту щодо зниження смертності населення області від серцево-судинної патології, з метою реалізації Графіку впровадження проекту на 2015-2020 роки   районний медичний центр отримав 11 мультипараметрових систем для дослідження капілярної крові на суму 65 тис. 566 грн., за допомогою яких серед окремих вікових груп населення будуть проводитись вимірювання рівню холестерину.

До завідувачів амбулаторій загальної практики сімейної медицини   доведено накази та розпорядження, які надійшли до центру. В заключному слові головний лікар Цибульчак Є.А. визначила основні  завдання та напрями роботи медичного центру для успішного завершення  2018 року.

КНП «Могилів – Подільський РМЦ ПМСД» Могилів – Подільської районної ради