Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
28 Жовтня 2021 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Найвищою цінністю і турботою має залишатись турбота про захист прав людини і громадянина.

14 Грудня 2015 р.

В рамках відзначення Міжнародного тижня права та на виконання Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149 «Про Всеукраїнський тиждень права», розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2015 року № 871-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2015 році Всеукраїнського тижня права» міськрайонним управлінням юстиції проведено цілий ряд заходів у Могилів-Подільському районі та м. Могилів-Подільський.

Змістовними є заходи, що проходять у навчальних закладах – і це вже гарна багаторічна традиція. Не слід особливо когось виділяти, бо захист прав дітей і молоді – це сьогодні гарне і відповідальне завдання всіх колективів шкіл, кожної територіальної громади. Попри всі реформи і зміни, найвищою цінністю і турботою має залишатись турбота про захист прав людини  і громадянина. Напевно, це основне, що вказувало б на нашу цивілізованість  і устремління до верховенства права. Тому з великою надією всі жителі Могилів-Подільщини сьогодні очікують від наших найвищих посадовців і посадовців на місцях , що саме в  першу чергу  все робитиметься для захисту прав на землю, на навчання та лікування, на волю і свою думку, в цілому – на щастя і повноту життя.
Протягом року немало зроблено роботи та проведено заходів з метою якраз покращення захисту прав громадян. Так, Міністерством юстиції в цьому році започатковано роботу на сайті Мінюсту цілої низки електронних серверів, з допомогою яких можна вирішити ряд питань ведення бізнесу, отримання різного роду витягів і довідок, навіть зареєструвати новонароджену дитину. Спектр надання електронних послуг постійно розширюється. Ще одним із пріоритетних напрямків роботи в цьому році Міністерство юстиції обрало організацію надання громадянам первинної і вторинної правової допомоги. Тож, якщо система первинної правової допомоги вже була відлагоджена, і приміром, протягом року тільки громадськими приймальнями в місті та районі понад дві тисячі громадян, то в цьому ж році  створена і чітко працює система надання вторинної безкоштовної допомоги правової допомоги, в тому числі вже із справ цивільного провадження. Могилів-Подільщину  обслуговує на сьогодні Томашпільськитй центр надання вторинної правової допомоги. І допомогу вже отримали біля 20 громадян міста та району.
Тож завершивши тиждень права – маємо і надалі пам’ятати про саме велике, на що мають право наші люди і всі ми – на захист своїх прав і свобод.  
                                    Могилів-Подільське міськрайонне управління юстиції


Державні інформаційні ресурси