15 Вересня 2019 р.

Надзвичайне засідання комісії щодо випадків агресії диких хижих звірів

10 Вересня 2019 р.

Днями під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Григоренка проведено  засідання районної комісії з питань техногенно -  екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де розглядалось  звернення сільського голови  Козлівської сільської ради  Сафтюка М.І.  щодо наявності диких хижих звірів  на території населених пунктів села Нагоряни та села Козлів.

Після обговорення ситуації члени комісії прийняли рішення рекомендувати голові Могилів-Подільської РО УТМР Лученку І.О. провести контрольне обстеження  місцевості на території  Козлівської сільської ради та провести  відстріл хижих та шкідливих тварин при їх наявності в період 11-14 вересня 2019 року. Сільському голові  Козлівської територіальної громади попередити населення про контрольний відстріл хижих та шкідливих тварин у визначений період.

Також рекомендовано підприємцю с. Нагоряни   Боднаревському М. Г. підготувати та узгодити з управлінням Держпродспоживслужби у Могилів-Подільському районі необхідний пакет документів  відповідно нормативного законодавства для подальшого розведення та утримання поголів’я кіз.