06 Грудня 2019 р.

Начальник Південного регіонального управління Держприкордонслужби України полковник Сергій Мул з робочим візитом відвідав Вінниччину

02 Грудня 2019 р.

У ході візиту полковник Сергій Мул зустрівся з Головою Вінницької обласної державної адміністрації Владиславом Скальським. Під час зустрічі керівники обговорили низку питань щодо співпраці та взаємодії у справах охорони державного рубежу.

Згодом очільник Південного регіонального управління відвідав Могилів-Подільський прикордонний загін, де поспілкувався з персоналом про стан оперативно-службової діяльності загону у поточному році та окреслив завдання на майбутнє.

«Головна наша мета – надійна охорона державного кордону. Кожен має служити чесно, працювати в одному напрямку та якісно виконувати свої посадові обов’язки, як того вимагає час», - зазначив Сергій Мул.  Зокрема керівник зосередив увагу на таких життєво важливих питаннях, як виплата грошової заборгованості, компенсації військовим на отримання житла, аспектах реформування, яке активно впроваджується у Державній прикордонній службі України.

Спільно з представниками загону полковник Сергій Мул хвилиною мовчання вшанував полеглих воїнів-прикордонників біля Меморіалу на їх честь.

Після ритуалу вшанування він зустрівся з дружинами загиблих прикордонників, які нині служать у прикордонному загоні: лейтенантом Ольгою Глущак, прапорщиком Наталією Блажко і сержантом Русланою Дмитренко та вручив їм Почесні відзнаки начальника регіонального управління.

«Для керівництва Південного регіонального управління увага та допомога родинам полеглих – не лише пріоритетне завдання, а й справа честі, - підкреслив Сергій Мул. – Ми і надалі докладатимемо усіх зусиль, щоб люди, які переживають гірку втрату, не залишались наодинці з горем і були оточені увагою».

Також начальник Південного регіонального управління відвідав оперативно-бойову прикордонну комендатуру, ознайомився з матеріально-технічною базою підрозділу, його технічними можливостями, поспілкувався з бійцями щодо умов несення служби.

Не оминув своєю увагою Сергій Мул й Ямпільський район Вінницької області. В селі Михайлівка він перевірив організацію служби та готовність до відкриття однойменного відділення інспекторів прикордонної служби «Михайлівка», що входить до складу відділу прикордонної служби «Ямпіль».

Відкриття нового відділення планується наступного року, воно будується за рахунок субвенцій та за європейськими стандартами. По завершенню будівництва це буде 2-поверхова адміністративна будівля з 10 кімнатами -  зокрема робочими кабінетами, кімнатами для гігієни та відпочинку персоналу.

Разом з тим на території військового містечка на даний час будують та облаштовують новий спортивний майданчик, вольєри для утримання службових собак, бокси для автомобільної техніки та склад для зберігання продуктів харчування й речового майна. Словом, створюються найкращі умови для належного та комфортного несення служби на державному кордоні.

Полковник Сергій Мул залишився задоволений ходом поточних робіт і за забезпечення проведення заходів по розбудові вказаного підрозділу висловив щиру подяку начальнику групи логістики віпс "Михайлівка" старшому прапорщику Івану Мудраку та усьому колективу, який працює на об’єкті будівництва.

На завершення робочого візиту начальник управління подякував усім прикордонникам Могилів-Подільського загону за сумлінну службу та побажав їм наснаги й наполегливості в нелегкій справі з охорони державного кордону.

Прес-секретар  загону                      Людмила Катеринич