Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
25 Лютого 2020 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

На зустріч з вартовими кордону

09 Жовтня 2019 р.

У Могилів-Подільському прикордонному загоні значну увагу приділяють військово-патріотичному вихованню підростаючого покоління. З цією метою  організовуються Дні відкритих дверей, в рамках яких молодь ознайомлюють з роботою служб та підрозділів, історією загону, влаштовують зустрічі з учасниками бойових дій.

8 жовтня, у ході підготовки та відзначення Дня захисника України,  охоронці кордону зустрічали учнів 6-7-х класів першої та другої міських  шкіл –гімназій. На гостей прикордонники чекали і, як слід, підготувались: розповіли про прикордонну службу та воїнів, котрі вартують державний рубіж. Школярі також відвідали Меморіал загиблим прикордонникам та вклонилися  пам’яті героїв.

Затим діти відвідали автопарк військової частини, де зберігається автомобільна та спеціальна техніка, яка використовується в охороні державного кордону. Окрім цього, дівчата та хлопці оглянули виставку зброї та познайомилися з роботою кінологічної служби. Показовий виступ кудлатих помічників та їх наставників викликав у дітей море позитивних емоцій та жвавий інтерес. На завершення школярі побували у Кімнаті прикордонної героїки, де ознайомилися з історією та сьогоденням прикордонної служби.

Прес-секретар прикордонного загону              Людмила КАТЕРИНИЧ

 

 

 

 


Державні інформаційні ресурси