30 Вересня 2020 р.

На засіданні районної комісії з питань ТЕБ НС обговорили питання щодо медико-біологічної ситуації на території Могилів-Подільського району

21 Травня 2020 р.

19 травня в районній державній адміністрації відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Головував на засіданні голова райдержадміністрації Михайло Гоцуляк. Участь у роботі засідання взяли члени районної комісії з питань ТЕБ та НС,члени районного оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території Могилів-Подільського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, а також було запрошено сільських голів смт. Вендичани, с. Кукавка, с. Сугаки, с. Серебринець та с.Тропова.

В ході засідання відбулось обговорення питання щодо медико-біологічної ситуації на території Могилів-Подільського району.

За інформацією головного лікаря НКП « Могилів-Подільський районний медичний центр ПМСД» Могилів-Подільської районної ради – Цибульчак Є.А. станом на 19 травня 2020 року на території району  лабораторно підтверджено шість випадків захворювання, спричиненого коронавірусом COVID-19 (1- випадок середньої важкості, 5- безсимптомні). Кукавська сільська рада - 5осіб, Вендичанська – 1 людина.

За інформацією завідувача ВСП «Могилів-Подільський міжрайонний відділ лабораторних досліджень» ДУ Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України ( Манжурова В.В.) дані випадки є наслідком порушення вимог карантину населенням та недостатня роз’яснювальна робота сільських голів серед населення.

Ситуація в районі залишається під контролем . В районній державній адміністрації працює штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Комісія прийняла цілу низку важливих рішень та підписала відповідний протокол.

Протокол засідання районної комісії ТЕБ та НС від 19.05.2020