16 Жовтня 2018 р.

На території Могилів-Подільського району проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота, спрямована на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення

11 Жовтня2018

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 р № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», згідно з рішенням робочої групи з питань забезпечення в районі контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері  зайнятості населення 10.10.2018 року членами робочої групи проведено обстеження стану дотримання чинного законодавства з питань оплати праці та соціально-трудових відносин на території Карпівської сільської ради.

При обстеженні враховано той факт, що на території сільської ради працює значна кількість приватних підприємців та фермерських господарств, якими ведеться збір урожаю яблук.

Представники робочої групи  поспілкувались з 7 суб’єктами господарювання, повідомили про наслідки порушень чинного податкового та трудового законодавства в частині використання найманої робочої сили та запобігання фактам неофіційних трудових відносин. Також акцентувалася увага на виплаті роботодавцями заробітної плати найманим працівникам на рівні не менше законодавчо встановленого мінімуму.

Інформаційно-роз’яснювальна робота буде продовжена на території інших територіальних громад району згідно з затвердженим графіком виїздів робочої групи.