26 Вересня 2021 р.

На Могилів-Подільщині вакцинувалися від COVID-19 працівники райдержадміністрації

05 Серпня 2021 р.

У країні триває вакцинація населення від гострої респіраторної хвороби СOVID-19. Вчора, 04 серпня 2021 року, вакцинувалися працівники Могилів-Подільської районної державної адміністрації.
Перед процедурою всім провели огляд – поміряли температуру, тиск та сатурацію. Після щеплення всі почувалися добре.
Щеплення проводилось вакциною Moderna. Друга доза вакцини буде проводитись через 21-28 днів.

«В райдержадміністрації така специфіка роботи, що доводиться щоденно контактувати з великою кількістю людей, тому не хочеться наражати на небезпеку ні їх, ні себе. Також ми розуміємо, що неможливо побороти COVID-19 тільки засобами захисту і карантином. Вакцинація – це реальна можливість пришвидшити повернення до нормального життя», – прокоментував голова районної державної адміністрації Юрій Яцук.