Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
24 Березня 2019 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

На Чемпіонаті Держприкордонслужби з рукопашного бою спортсмени Могилів-Подільського загону посіли І почесну сходинку

14 Березня 2019 р.

Змагання проходили 11-13 березня на базі Національної академії Державної прикордонної служби України. За статус найкращих у особистому та командному заліку змагалися близько 100 спортсменів та 24 команди.

Могилів-Подільський прикордонний загін представляли четверо бійців -  майор Андрій Шинкарук, лейтенант Олександр Ковбаса, старшина Максим Сова та сержант Дмитро Житар.

Спортивну майстерність та бойовий гарт учасників Чемпіонату Відомства оцінювали судді вищої категорії Хмельницької Федерації рукопашного бою. У ході  змагань серед команд групи «В» Могилів-Подільські прикордонники вибороли першу сходинку та отримали Кубок Чемпіонату. Крім цього, у особистій першості Чемпіонату друге місце посів лейтенант Олександр Ковбаса, третє місце дісталося старшині Максиму Сові.

Щиро вітаємо команду прикордонного загону та її капітана - майора Владислава Богужа із заслуженою перемогою та бажаємо успіхів і нових здобутків на спортивному Олімпі!