24 Травня 2018 р.

Мова про закриття жодної лікарні в області не йде! Перш за все ми говоримо сьогодні про покращення надання медичних послуг

15 Травня2018

Такими словами розпочав свій виступ на черговому засіданні госпітальної  ради Західного госпітального округу голова госпітальної ради, перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко, яке проходило сьогодні, 15 травня в м.Могилів-Подільському.
В роботі засідання госпітальної ради взяли участь директор Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Людмила Грабович – куратор округу, голова Могилів-Подільської районної державної адміністрації Олег Китасюк, представники місцевих органів влади.
В своєму вступному слові Андрій Петрович зазначив, що враховуючи досвід попереднього виїзного засідання, слід особливу увагу приділити об’єктивному аналізу стану матеріально-технічного забезпечення лікарень, а саме їхньої господарської бази, лікувальної бази, фінансово-економічного стану, кадрового потенціалу. Це необхідно для розуміння об’єму роботи для місцевої влади, щоб з 1 січня 2019 року медичні заклади переходили до нового статусу максимально підготовленими.
Після того, як члени госпітальної ради заслухали презентацію головного лікаря КУ «Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування» Миколюка В.В., вони мали можливість детальніше ознайомитись з оснащенням та роботою підрозділів, всіх відділень цієї лікувальної установи.
На завершення засідання Андрій Гижко зазначив, що  у планах госпітальної ради – продовжити ознайомлення з медичними установами, які функціонують  в окрузі, вивчити їх матеріально-технічну базу, оцінити якість надання  медичних послуг лікувальними установами розташованими на території Західного госпітального округу .