16 Жовтня 2018 р.

Могилів-Подільський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів методичний день для фахівців із соціальної роботи

10 Жовтня2018

Могилів – Подільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 9 жовтня 2018 року проведено методичний день для фахівців із соціальної роботи за тематикою практичної реалізації нових нормативних актів Кабінету Міністрів України в частині запобігання та протидії домашньому насильству.

Було переглянуто і обговорено презентації:

• «постанова Кабінету Міністрів України увід 22.08.2018 року № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі»»,  проведена робота в групах щодо повноважень суб’єктів, що здійснюють заходи щодо запобігання та протидії домашньому насильству, а також розглянуто пам’ятку – ознайомлення про неприпустимість фактів вчинення домашнього насильства;
  • «постанова Кабінету Міністрів України увід 22.08.2018 року № 654 «Про затвердження Типового положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі»;
  • «постанова Кабінету Міністрів України увід 22.08.2018 року № 655 «Про затвердження Типового положення про притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі».

Фахівці прийняли участь у груповій роботі щодо повноважень суб’єктів, що здійснюють заходи щодо запобігання та протидії домашньому насильству та обговорили алгоритм покрокових дій у разі звернення з приводу жорстокого поводження з дитиною.

Таке навчання дає змогу покращити якість роботи працівників Центру та підвищити професійну компетентність.

Могилів – Подільський

РЦСССДМ