22 Липня 2018 р.

Могилів-Подільський прикордонний загін вшанував пам'ять бойового побратима...

12 Липня2018

Чотири роки тому, 11 липня 2014 року, загинув, захищаючи Україну, воїн Могилів-Подільського прикордонного загону старший сержант Олег Миколайович Глущак.

У день загибелі героя, 11 липня, особовий склад військової частини хвилиною мовчання вшанував його світлу пам'ять. Бойові побратими здійснили покладання квітів до Меморіалу загиблим, де у камені увічнено імена героїв-прикордонників, а також відвідали місце поховання Олега та поспілкувались з його рідними.

В приміщенні Кімнати бойової слави загону було проведено пам’ятний захід за участю бойових побратимів загиблого, які тримали оборону на сході України у 2014-2015 роках. Кожен присутній мав змогу поринути в атмосферу тих буремних подій, ознайомившись з публікаціями, фото-відео матеріалами та експонатами,  що розповідають про неоголошену війну.

Старший сержант Олег Глущак прожив на цій землі трохи більше 31 року. Він загинув під час масованого обстрілу позицій прикордонників поблизу населеного пункту Зеленопілля, що на Луганщині.  Олег був одним з кращих військовослужбовців загону, добре знав свою справу на посаді начальника радіостанції вузла зв’язку штабу військової частини. Завжди усміхнений, щирий, доброзичливий, працелюбний – таким він і залишиться у пам’яті колег та друзів….

На жаль, війни, не бувають без втрат. Прикордонники, у числі яких і могилівчанин Олег Глущак, захищаючи Україну, віддали за неї найдорожче – своє життя. Заради свободи, миру та щасливого майбуття! Знайти слова, які б передали біль втрати,  нелегко. Але ми житимемо пам’яттю про подвиг кращих синів України,  чиї імена золотими буквами вписані в Книгу історію нашої Батьківщини та Державної прикордонної служби України.

Прес-секретар прикордонного загону                   Людмила Катеринич