28 Жовтня 2021 р.

Могилів-Подільські прикордонники стануть мобільнішими

24 Вересня 2021 р.

23 вересня Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА в Одесі разом з генерал-майором Сергієм Мулом, головою Одеської обласної державної адміністрації Сергієм Гриневецьким, головою Одеської обласної ради Григорієм Діденком, головою Херсонської обласної державної адміністрації Сергієм Козирем привітав найкращих дільничних інспекторів Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, вручивши нову спецтехніку.
«Для забезпечення надійності охорони державного кордону Могилів-Подільський прикордонний загін ім. В’ячеслава Семенова отримав мотоцикли «Honda»,  – зазначив Голова ОДА.
Могилів-Подільський прикордонний загін входить до складу Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України і охороняє ділянку державного кордону загальною протяжністю майже 200 кілометрів у межах Могилів-Подільського та Тульчинського районів Вінницької області.
Майже 150 кілометрів цієї ділянки йде біля річки Дністер. Там є важкодоступні місця, де автомобіль не може проїхати вздовж державного кордону, а на мотоциклі можна здійснювати патрулювання по прикордонних стежках.
«Прикордонні наряди стають більш мобільні і швидше реагуватимуть на виклики, які можуть бути на державному кордоні. Дякую нашим захисникам кордонів. Поки ви на службі, українці можуть спокійно жити, працювати, виховувати дітей», - підкреслив очільник області.