03 Квітня 2020 р.

Могилів-Подільське відділення ВД ФССУ у Вінницькій області повідомляє

25 Березня 2020 р.

У зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», для оперативного реагування на можливий ріст кількості страхових випадків, пов’язаних з поширенням на території України коронавірусу COVID-19, просимо оперативно інформувати Могилів-Подільське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області про випадки тимчасової непрацездатності застрахованих осіб з причини захворювання коронавірусом COVID-19, а також тимчасового відсторонення від роботи осіб, які були в контакті з інфекційними хворими, яким видано листок непрацездатності згідно з висновком лікаря - епідеміолога територіальної СЕС.

Номери телефонів: (04337) 6-46-50, 6-54-32

e-mail: mogi.vi@fssu.gov.ua