15 Вересня 2019 р.

Могилів - Подільський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провів методичний день для фахівців із соціальної роботи

11 Вересня 2019 р.

Могилів – Подільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, 10 вересня 2019 року проведено єдиний методичний день для фахівців із соціальної роботи щодо порядку здійснення заходів, спрямованих на соціальний захист і підтримку дітей, які постраждали від жорстокого  поводження.

В рамках проведення методичного детально опрацьовано рекомендації Мінсоцполітики щодо реалізації положень, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.10.2018 № 800, надіслані листом від 29.12.2018 року № 27/0/2-19/57 та ознайомлено із постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 р. №658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі».

До участі в методичному дні залучено заступника начальника сектору превенції Могилів – Подільського ВП ГУНП у Вінницькій області Терещука Олександра та головний спеціаліст Служби у справах дітей, сім’ї та молоді Могилів - Подільської РДА Григор’єва Оксана, які довели до відома свої повноваження у випадках жорстокого поводження з дітьми.

З фахівцями соціальної роботи чітко обговорено алгоритм дій працівників Центру при виявлені дитини, яка постраждала від  жорстокого поводження ( в т.ч. домашнього насильства).

Крім того, всім учасникам  методичного дня наголошено на персональній кримінальній відповідальності за ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані.

Могилів – Подільський

РЦСССДМ