26 Вересня 2021 р.

Місцева влада має скористатися наданими їй інструментами для стримування вартості послуг теплопостачання

05 Серпня 2021 р.

Місцевій владі варто скористатися пропозицією Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» та забезпечити укладання комунальними тепловиробниками контрактів на закупівлю газу за фіксованою річною ціною. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні Уряду 4 серпня.
«Місцеві керівники тепер фактично визначають, які суми люди отримують за гарячу воду та тепло у своїх платіжках. Тому закликаю комунальні підприємства, якими опікується місцева влада, переходити на трирічний контракт із НАК «Нафтогаз України», у якому передбачена ціна 7,42 грн за куб. м (з ПДВ). Така ціна діятиме цілий рік, незалежно від коливань на газових ринках», — сказав він.
Прем’єр-міністр підкреслив, що ціни на газ у Європі та світі перебувають на одній із найвищих позначок за останні 10 років.
«Правильне управління підприємствами теплопостачання з боку місцевих керівників — це питання не лише енергетичної безпеки, а також соціальної підтримки громадян, які отримуватимуть менші платіжки», — підсумував Денис Шмигаль.
#Вінницькаобласть
#МогилівПодільськийрайон