Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
28 Жовтня 2021 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Міністерство охорони здоров’я рекомендує Міністерство освіти і науки України перенести осінні канікули в закладах освіти

13 Жовтня 2021 р.

Міністерство охорони здоров’я рекомендує Міністерство освіти і науки України  перенести осінні канікули в закладах освіти на 18 жовтня 2021 року.
“Ситуація з захворюваністю на коронавірусну хворобу погіршується, зокрема, кожного дня у сотень дітей виявляють COVID-19, а тисячі учнів разом із вчителями відправляють на ізоляцію через виявлені випадки COVID-19. Достроковий початок канікул для школярів дозволить вплинути на поширення коронавірусної хвороби шляхом зменшення активності громадян та кількості не обов'язкових соціальних контактів”, – пояснив Віктор Ляшко (Viktor Liashko) .  
Міністр нагадав, що освітяни включені до Переліку професій, представники яких мають бути обов’язково вакциновані для повноцінної роботи. Якщо до листопада співробітники сфери освіти не матимуть щеплення проти COVID-19, то будуть відсторонені від роботи на період карантину без збереження заробітної плати. 
Також читайте на сайті: https://cutt.ly/jRwqniJ


Державні інформаційні ресурси