28 Лютого 2021 р.

Механізми співпраці в сфері соціального захисту населення та вдосконалення процесу прийому громадян: питання які розглядалися на робочій зустрічі в Вендичанській селищній територіальній громаді

22 Лютого 2021 р.

Сьогодні, 22 лютого 2020 року, заступником начальника управління, начальником відділу соціальної підтримки пільгових категорій громадян та осіб з інвалідністю управління соціального захисту населення Могилів-Подільської районної державної адміністрації Ларисою Кужелівською було проведено робочу зустріч з керівництвом Вендичанської територіальної громади. В ході зустрічі обговорено механізми співпраці в сфері соціального захисту населення та вдосконалення процесу прийому громадян. Особлива увага приділена необхідності виділення коштів для надання соціальних гарантій за рахунок бюджету громади.

Крім цього заступником начальника управління проведено особистий прийом громадян, надано роз’яснення та консультації працівникам ЦНАП щодо приймання ними документів для надання державної соціальної підтримки, зокрема, із застосуванням програмного комплексу „Інтегрована інформаційна система „Соціальна громада” та формування електронної справи.