03 Серпня 2020 р.

ЛЮДИНА - НЕ ТОВАР!!!

30 Липня 2020 р.

З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, 30 липня 2020 року, педагогом соціальним Оксаною Мельник  та практичним психологом Могилів – Подільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оленою Полонською спільно з старшим інспектором Ювінальної превенції Могилів – Подільського ВП Аріаною Бессарабець та завідувачем сектору Служби у справах дітей, сім’ї та молоді РДА Андрієм Собольським, на території с. Серебринець, с. Грабарівка та смт. Вендичани проведено інформаційну кампанію, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, сучасного рабства та об’єднання зусиль для подолання цього негативного явища, боротьбу із злочинцями та злочинними угрупованнями, що задіяні в цій кримінальній діяльності, наданні підтримки і допомоги потерпілим та профілактичної роботи.

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від  якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та експлуатують.

ЗУПИНИМО ТОРГІВЛЮ ЛЮДЬМИ РАЗОМ!

Могилів – Подільський

РЦСССДМ