19 Серпня 2018 р.

Контрабанді - STOP

14 Лютого2018

12 лютого прикордонники відділу «Могилів-Подільський» спільно з представниками митниці, оглядаючи пасажирський потяг сполученням «Кишинів – Москва», виявили понад 200 літрів вина домашнього виробництва, прихованого від прикордонно-митного контролю. Власником «хмільного» вантажу виявився провідник вагону – 40-річний громадянин Молдови. 138 - півтора літрових ємкостей він приховав у схованці, обладнаній у міжстелевому просторі опалювальної системи одного з пасажирських купе.

Наразі вантаж вилучено. На горе-бізнесмена чекає відповідальність за ст. 483 МКУ «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю».

Нагадаємо, що упродовж минулого та з початку нинішнього року прикордонники спільно зі співробітниками митниці вилучили з різних схованок більш, ніж 4 тисячі літрів лікеро-горілчаних виробів. Також правоохоронці виявили і конфіскували майже 43 тонни спирту на суму понад 10 мільйонів гривень.

Прес-секретар прикордонного загону              Людмила Катеринич