22 Квітня 2018 р.

ГРАНТОВА ПРОГРАМА ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

10 Квітня2018

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку розпочало проект підтримки самозайнятості та мікропідприємництва внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців, зокрема колишніх учасників бойових дій, які належать до уразливих категорій населення.

У рамках чинного проекту МОМ охопить тренінгами 3400 осіб на всій території України, із яких, як очікується, близько 2025 учасників отримають гранти на придбання обладнання для започаткування власної справи. На території Вінницької області партнером МОМ в реалізації проекту є Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії».

До участі в проекті запрошуються внутрішньо переміщені особи з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають у Вінницькій області та місцеві мешканці віком від 18 до 60 років.

Проектом передбачено дводенні тренінги із самозайнятості для тих, хто вже розпочав або хоче розпочати власний бізнес та дводенні тренінги із мікропідприємництва для ФОП та власників юридичних осіб з числа малого бізнесу, зареєстрованих не пізніше ніж за 12 місяців до подачі заявки на участь у проекті. Після успішного проходження тренінгу кожному учаснику буде надано експертну допомогу із написання бізнес-плану. У разі успішного захисту бізнес-плану перед комісією МОМ, учасники отримають гранти на започаткування або розширення власної справи: до €650  за напрямом самозайнятість та до $2500 за напрямом мікропідприємництво. Гранти не видаються готівкою, а полягають у закупівлі обладнання, інструментів, меблів тощо.

Відбір відбувається на конкурсній основі з дотриманням рівності можливостей.

Для того, щоб долучитися до проекту, звертайтеся до представника ВОПО «Джерело надії», м.Вінниця, вул.Стеценка, б.48, телефони (068) 425-00-70, (063) 398-27-02, (066) 368-78-48.

Детальна інформація про основні етапи проекту та вимоги, які висуваються до його учасників, опублікована на сайті Представництва МОМ в Україні htt://bit.ly/2l0aUGq