26 Січня 2021 р.

Гідрометеорологічні умови на період з 14 по 18 січня

14 Січня 2021 р.

Департамент цивільного захисту інформує:

За прогнозом  Вінницького обласного центру з гідрометеорології, внаслідок вторгнення арктичної повітряної маси на територію області, прогнозується значне зниження температури повітря:

14.01 вдень – Часом сніг. Температура від 4о морозу до 1о тепла.

15.01 –   Невеликий, місцями помірний сніг, місцями хуртовини. Температура вночі 10-15о морозу, вдень 08-13о морозу.

16.01 –   Місцями невеликий сніг. Температура вночі 15-20о морозу, вдень 13-18о морозу.

За попередніми даними:

17-18.01 –  Істотних опадів не прогнозується. Утримається холодна морозна погода.

Значне зниження температурного режиму, після тривалого теплого періоду, при незначній висоті снігового покриву (очікується невеликий та помірний сніг),  може негативно вплинути на перезимівлю озимих культур та молодих дерев, а також призвести до порушення роботи комунальних служб, створить певні незручності для населення.