24 Червня 2019 р.

До відома фермерських (сімейних) господарств

07 Червня 2019 р.

Доводимо до Вашого відома, що відповідно до постанови КМУ № 106 від 07.02.2018р. (із змінами та доповненнями) розпочався прийом документів від фермерських господарств та сімейних фермерських господарств щодо двох нових напрямків фінансової підтримки шляхом виділення бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) фермерським господарствам а саме:

- Новоствореним фермерським господарствам у період їх становлення (перші три роки після його створення) виділяється бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) один раз виключно для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі 3000 гривень на 1 гектар, але не більше 60000 гривень на одне фермерське господарство;

- Фермерським господарствам, зазначеним у пункті 3 Порядку (крім новостворених), надається бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) у розмірі 12000 гривень з розрахунку на одного члена фермерського господарства, який є членом фермерського господарства на момент подання заявки для отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар), але не більше 40000 гривень на одне фермерське господарство, крім того фермерське господарство голова якого на момент подання заявки має вік до 35 років, бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) надається у максимальному розмірі 40000 гривень.

Враховуючи вищенаведене просимо довести зазначену інформацію до фермерських господарств Вашого району та повідомити про те, що документи будуть прийматись Вінницьким відділенням Укрдержфонду підтримки фермерських господарств до 01.12.2019р. за адресою: м.Вінниця, вул.Соборна,15а, к.511. тел. 53-05-95, 096-960-28-72.

Перелік документів та форма заявки додаються.

Згода на збір та обробку персональних даних

Перелік документів на фінансову підтримку шляхом виділення  субсидії на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) фермерським господарствам

ЗАЯВКА на отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) фермерським господарствам (крім новостворених)

ЗАЯВКА на отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) –  новоствореним фермерським господарством